Sosyal Servis Sorumlusu Sosyal Çalışmacı Merve BOLCA

İleadmin

Sosyal Servis Sorumlusu Sosyal Çalışmacı Merve BOLCA

1998 yılında Edirne’de doğdu. Lise öğrenimini Edirne Lisesi’nde tamamladı. 2020 yılında İstanbul Sağlık Bilimleri Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü’nde başladığı lisans eğitimi süresince insan ilişkileri, sosyal hizmet ve gelişim odaklı eğitimleri ve seminerleri yakından takip ederek mezun oldu.

Kariyerine stajı ile beraber Ümraniye belediyesine bağlı çeşitli yerlerde saha ve ofis çalışmalarına katılarak adım atmış bulunmaktadır. Kasım 2021 itibari ile Özel Kırklareli Engelli Bakım Merkezi’nde meslek elemanı olarak meslek hayatına devam etmekte ve aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Çocuk Gelişimi Lisans Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir.

Bireyin refahına, ihtiyaç ve isteklerine odaklanarak yaşamın olumlu yönde ilerlemesi ve memnuniyet sağlama konusunda edinmiş olduğu deneyimler ve aldığı eğitimler ile Sosyal Servis Birim Sorumlusu, kuruluş Kalite Yönetim Temsilcisi ve Bakım Hizmetleri Kalite Standartları Temsilcisi olarak bilgi, beceri ve mesleki yetkinliklerini arttırmaya hevesle devam etmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

WhatsApp WhatsApp