Hakkımızda

03/11/2017 Tarihinde kurulan şirketimiz ,Trakya bölgesinde ihtiyaç duyulan bir alan olan zihinsel ve ruhsal engelli bakıma muhtaç bireylerin bir ömür boyu ev sahipliğine talip olmuştur.kuruluşumuz  bakıma muhtaç olan ve durumunu resmi sağlık  kurumlardan almış olduğu raporlar ile belgeleyebilen bütün hastalara yatılı hizmet vermekte olup   öz bakımlarını deneyimli ve alanında uzman personeller ile icra etmektedir.

Ayrıca bakıma muhtaç yaşlı ve engelli hastalarımızıda özel olarak kabul etmekteyiz.

Tesisimiz tam kapasite hizmet vermeye başlamıştır. 2019 yılı içerisinde 2. Binamız olan zihinsel engelliler için  100 yatak kapasiteli binamızın inşaat ve yapım süreci başlayacaktır.

Toplamda her bina için 2400M2 kapalı alan olmak üzere her iki binamızda toplam 4800 m2 kapalı alan, 2000 m2 civarında bahçe ve açık alanımız ile engelli bireylerimizin öz bakımları ve yaşam koşulları tarafımızdan en iyi şekilde karşılanacaktır.

Lüleburgaz Büyükkarıştıran beldesinde bulunan kuruluşumuz yöre halkı için de iş imkanı sağlayıp 120 kişinin istihdam edildi bir nevi fabrika görevi görecektir.

Alanında yeterli, üniversite mezunu bakım personelleri ve sağlık çalışanları ile birlikte psikologlar, sosyal hizmet uzmanları eşliğinde bakıma muhtaç engelli bireylerimizin gelişimi ve hayatlarını daha kaliteli bir biçimde idame ettirebilecekleri binalarımız  bu bölgedeki en büyük alana ve kapasiteye sahip olup, deneyim ve bilgilerini hizmet için kullanacaktır.


ozelkirklarelibakimmerkezi

♿🇹🇷
YouTube Kanalimiz/Özel Kırklareli Bakim Merkezi
🎥🎬📺
Facebook/Kırklareli Bakim 🌏🧐👥💬

ÖZEL KIRKLARELİ BAKİM MERKEZİ
Daha fazla yükle... Instagram da takip edin

WhatsApp WhatsApp